Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Brazilianes i merret kurora e miss-it, u filmua duke u përleshur me një tjetër për “ex-in” e saj (FOTO)

NULL NULL
14.04.2023 15:31

“Mbretëshës së bukurisë” në Brazil, Thayssa Florindo, i është hequr titulli, pasi u filmua duke u përleshur me një grua tjetër për ish të dashurin e saj.

Sipas autoriteteve, ngjarja ka ndodhur në Ibatiba, Espirito Santo, më 31 mars dhe se përleshja u filmua nga kalimtarët e rastit të cilët më pas e postuan atë në rrjetet sociale.

Në xhirimin e bërë, ajo dëgjohet duke thënë se e ka goditur dhe do ta bëjë sërish, shkruan The Sun, transmeton Klankosova.tv.

“E godita fort, do ta godas fort përsëri”, thuhet të jetë dëgjuar ndër të tjera në xhirimin që i është bërë.

Florindo tha për mediat lokale se e kundërshtoi vendimin për ta ndaluar sepse ajo nuk ishte e dehur gjatë përleshjes.

“Isha shumë e zemëruar që më sulmuan me një pije në fytyrë”, është shprehur ajo.

Ndërkaq, gruaja tjetër, e cila ka mbetur anonime, pretendoi se ishte sulmuar dhe kërcënuar nga Florindo.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Miss

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.