Braxton ishte në prag të vdekjes - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Braxton ishte në prag të vdekjes

NULL NULL
11/11/2015

Tamar Braxton ishte më e sëmurë nga sa e mendonin të gjithë.

Në fakt ajo ishte në prag të vdekjes, dhe për këtë arsye hoqi dorë nga “Dancing with the Stars”, transmeton Klan Kosova.

Sipas TMZ-së, Tamar është vizituar tek mjeku të hënën disa orë para emisionit live të vallëzimit “Dancing with the Stars”, dhe mjekët i kanë thënë se ishte problem i pneumonisë.

Më vonë u kuptua se ishte më serioze nga sa mendohej.

Tamar thotë se ajo kishte mpiksje të gjakut në të dyja anët e muskërive të saj.