Brad Pitt dhe Jennifer Aniston shfaqen bashkë (FOTO)

Brad Pitt dhe Jennifer Aniston shfaqen bashkë (FOTO)

8 muaj më parë

Mbrëmë u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve “Screen Actors Guild” .

Dy nga aktorët e njohur që u nderuan me këto çmime ishin aktorja Jennifer Aniston dhe aktori Brad Pitt.

Çifti i dikurshëm u takuan në prapaskenë, pasi i kishin fituar çmimet e tyre, ndërsa e gjithë vëmendja e fotoreporterëve ishte te detajet e këtij takimi.