Brad Pitt dhe Alia Shawkat nuk janë në lidhje të dashurisë

Brad Pitt dhe Alia Shawkat nuk janë në lidhje të dashurisë

NULL NULL
2 years më parë

Aktori i njohur, Brad Pitt dhe aktorja Alia Shawkat janë parë në një event së bashku ku thuhet se ata janë të dashuruar në njëri-tjetrin.

Nga Page Six shkruajnë se ata kanë kuptuar që të dy aktorët janë thjesht vetëm miq.

Shawkat e cila doli të jetë biseksuale në 2017-në ishte në lidhje me Michael Angarano dhe Jack.