20:42, 27 Janar 2020

Arsenal i shkon si mysafir Bounemouth sonte për të zhvilluar ndeshjen në kuadër të FA Cup.

Për këtë takim që nis nga ora 21:00 sapo janë bërë publik formacionet zyrtare, transmeton Klan Kosova.

Formacionet e plota si dhe rezervistët e të dy skuadrave i gjeni si vijon:

Bournemouth: Travers, Smith, S Cook, Ake, Simpson, L Cook, Surman, Gosling, H Wilson, Fraser, Solanke.

Rez: Ramsdale, Francis, C Wilson, Billing, Surridge, Dobre, Genesini.

Arsenal: Martinez, Bellerin, Mustafi, Sokratis, Saka, Guendouzi, Xhaka, Pepe, Willock, Martinelli, Nketiah.

Rez: Leno, Ceballos, Lacazette, Ozil, Torreira, Maitland-Niles, Holding.
Referee: Martin Atkinson.

Konkurs Pune

Lexo më shumë