Boston triumfon në Orlando (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Boston triumfon në Orlando (VIDEO)

NULL NULL
17/03/2018

Boston Celtics ka shënuar fitore si mysafir i Orlando Magic me rezultat 83-92.

Greg Monroe dhe Terry Rozier shënuan nga 17 pikë për triumfuesit, ndërkaq Shelvin Mack i Orlandos regjistroi 16 sosh.