15:29, 10 Janar 2019

Boston Celtics kanë shënuar fitore ndaj Indiana Pacers me rezultat 135-108.

Jaylen Brown me dhe Marcus Morris shënuan më së shumti pikë te skuadra fituese, gjithsej 22.

Në anën tjetër, Domantas Sabonis me 20 pikë pati më së shumti pikë te Pacers.

Konkurs Pune

Lexo më shumë