14:38, 3 Prill 2020

Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Boris Johnson do të qëndrojë në izolim sepse ende ka simptoma të Covid-19.

E premtja pritej të ishte dita e fundit e Johnson në vetë-karantinë, pasi ai doli pozitivisht për virusin javën e kaluar.

Por Johnson tha që ai ende ka temperaturë dhe do të mbetet i izoluar, sipas udhëzimeve të vendit, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë