Bora pritet t’ia kthejë Donaldit varësen që ia dhuroi me rastin e 3-vjetorit të njohjes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bora pritet t’ia kthejë Donaldit varësen që ia dhuroi me rastin e 3-vjetorit të njohjes

NULL NULL
03.12.2021 17:43

Moderatorja shqiptare Bora Zemani do të përballet sontë në “Big Brother VIP” me Donald Veshajn dhe Beatrix Ramosajn.

Zemani pritet t’ia kthejë varësen që Donaldi ia dhuroi pak javë më parë, me rastin e 3-vjetorit të njohjes së tyre.

Kujtojmë se Donaldi është kritikuar shumë, për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën, ndërsa Beatrix, që ka ndërhyrë mes tyre./abcnews