"Boom Boom" thonë Ledri dhe Mozziku (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Boom Boom” thonë Ledri dhe Mozziku (VIDEO)

NULL NULL
25.05.2023 20:16
Ledri Vula, Mozzik

Dy artistët, Ledri Vula dhe Mozziku e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Boom Boom” quhet kënga e tyre, së cilës i është realizuar edhe videoklipi, përcjell Klankosova.tv.

Teksti i këngës “Boom Boom” është shkruar nga vet Ledri dhe Mozziku.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.