10:09, 18 Shtator 2019

Leonardo Bonucci ka thënë se Matthijs de Ligt është e ardhmja e Juventusit.

Të dy mbrojtësit kanë luajtur së bashkë në ndeshjen kundër Fiorentinas e cila përfundoi me rezultat 0-0, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Me kohën ne do të përmirësohemi, Ai është i ri dhe ka kohë të adaptohet dhe të bëhet një nga mbrojtësit më të mirë në botë. De Ligt mund të jetë e ardhmja e Juventusit”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë