Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Boksieri Bashkim Bajoku siguron medalje në Kampionatin Evropian U22

NULL NULL
16.11.2023 18:45

Boksieri Bashkim Bajoku ka siguruar medalje të bronztë në Kampionatin Evropian U22 që po mbahet në Budva të Malit të Zi.

Kështu ka bërë të ditur presidenti i klubit “BoxGollaku Prishtinë”, Sabri Zylfiu, përmes një postimi në Facebook, raporton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.