Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Boksieri Armend Xhoxhaj tregon pse la Kosovën (VIDEO)

NULL NULL
11.01.2017 22:07

Boksieri Armend Xhoxhaj në emisionin Minuta e Fundit tregon se pse vendosi të heq dorë nga përfaqësuesja e Kosovës dhe Lojërat Olimpike 2020, njofton Klan Kosova.

Ai po ashtu tregoi se cila është shuma më e lartë e të hollave që e ka fituar në Kosovë për shtatë vjet, si dhe kur do të debutojë në boksin profesionist.

Kronikë nga Naim Selmani.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.