22:07, 11 Janar 2017

Boksieri Armend Xhoxhaj në emisionin Minuta e Fundit tregon se pse vendosi të heq dorë nga përfaqësuesja e Kosovës dhe Lojërat Olimpike 2020, njofton Klan Kosova.

Ai po ashtu tregoi se cila është shuma më e lartë e të hollave që e ka fituar në Kosovë për shtatë vjet, si dhe kur do të debutojë në boksin profesionist.

Kronikë nga Naim Selmani.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë