Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bojkoto860.com, uebfaqja kundër produkteve serbe (VIDEO)

NULL NULL
28.03.2023 20:20

Janë bërë fushata e fushata për të bojkotuar produktet serbe.

Janë krijuar edhe grupe të shumta në rrjete sociale, por edhe grupe njerëzish që kanë të njëjtin qëllim.

Së fundi u lansua edhe një uebsajt që i dedikohet bojkotit të prodhimit serb.

Uebfaqja është goxha e sofistikuar dhe në të konsumatori ka mundësi të mirë ankese!

Të gjitha këto i kuptoni nga materiali i gazetarit Kushtrim Bekolli.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.