Bode Miller dhe Morgan Beck po presin dy djem binjakë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bode Miller dhe Morgan Beck po presin dy djem binjakë

NULL NULL
12/08/2019

Pak më shumë se një vit pasi vajza e tyre e re u mbyt në një aksident tragjik dhe dhjetë muaj pasi erdhi në jetë djalin e tyre – Bode Miller dhe gruaja Morgan Beck Miller po presin binjakë.

Ata lajmin e dhanë në emisionin “Today” të hënën, njofton Klan Kosova.

Skiatori olimpik, 41 vjeçar dhe volejbollistja profesionale 32 vjeçare i kaë rrugës dy djem binjakë.

Bode është gjithashtu baba i dy fëmijëve nga marrëdhëniet e mëparshme.