BNE-ja pëson humbje në ndeshjen e parë në Paris Major - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

BNE-ja pëson humbje në ndeshjen e parë në Paris Major

NULL NULL
13.05.2023 16:35
Bad News Eagles

Ekipi shqiptar në CS:GO, Bad News Eagles janë mposhtur me rezultat 16:9 ndaj ekipit finlandez, ENCE.

Shqiponjat nuk e nisën mirë turneun Paris Major, pasi kjo ishte ndeshja e parë e tyre, duke pësuar humbje qysh në start, njofton Klankosova.tv.

Bad News Eagles do të luajnë përsëri sonte nga ora 22:00 kundër ekipit gjerman G2CSGO.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.