Bllokada e Valon Bunjakut ndaj Larry Thomas (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bllokada e Valon Bunjakut ndaj Larry Thomas (VIDEO)

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 19.04.2023 23:37

Valon Bunaku pati një paraqitje solide në ndeshjen e tretë gjysmëfinale që e fitoi Golden Eagle Ylli ndaj Pejës në mënyrë dramatike, me rezultat 107-107.

Për 30 minuta sa luajti, Bunjaku realizoi 10 pikë, 7 kërcime, e 5 asistime.

Ndërsa, veç këtyre statistikave të lartëpërmendura, Valoni në gjysmën e çerekut final i’a terroi një bllokadë basketbollistit të Pejës, Larry Thomas.

Sfida e katërt gjysmëfinale ndërmjet Pejës dhe Yllit do të zhvillohet të shtunen nga ora 20:30 në Suharekë.