Blerta Deliu – Adriana Matoshit: Zoti të pastë në dorë... - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerta Deliu – Adriana Matoshit: Zoti të pastë në dorë…

NULL NULL
29.11.2021 18:53

Pasi Adriana Matoshi zbuloi se pas nëntë vjetësh i është rikthyer tumori në kokë, kanë reaguar shumë njerëz, shoqëria e saj dhe të famshëm të cilët i uruan asaj shëndet dhe suksese në operacionin e të mërkurës.

Në mesin e tyre është edhe deputetja e PDK-së, Blerta Deliu, e cila bëri një postim në rrjete sociale.

“Të njoh gjatë e ta di forcën për me i tejkalu problemet. Zoti të pastë në dorë. Krejt lutjet e mija janë për ty shoqe”, ka shkruar Deliu teksa ka ndarë një fotografi krah Matoshit, njofton Klankosova.tv.

May be an image of 1 person and indoor