Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero: S’po di a jom në reality show a ku? (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:23

Blero sërish është nervozuar nga deklarata  e Lindës që e ka përsëritur se ai i ka kërkuar që të shkojë para 13 vjetëve në dhomën e hotelit të saj.

Këngëtari ka kërkuar që kjo më të mos komentohet dhe përsëritet nga banorët e tjerë, dhe as Linda.

“Nuk e di a jam në iluzion apo në një shtëpi që është një shou”, ka thënë Blero./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.