Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero shpëtoi Ganinë, por çka thonë banorët? (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 10:17

Shumë prej banorëve të Big Brother VIP Kosova janë habitur kur Blero ka shpëtuar nga nominimi Gani Gërminë. Kjo për faktin se këta dy debatojnë ashpër shumë shpesh.

Gjatë darkës, disa prej banorëve e kanë komentuar veprimin e këngëtarit me Bucin që tha “ke bo sevap te Zoti”.

Derisa banorët po diskutonin, Blero po i shikonte dhe po qeshte.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.