Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero justifikon reagimin e tij të ashpër kundrejt Edonës në natën e parë ‘Prime’ (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 00:10

Gjatë darkës së banorëve të nominuar, Blero ka dhënë një sqarim mbi reagimin e tij në spektaklin e parë ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë kur ai me ironi pati pyetur nëse spektakli i takon veçanërisht Edonës.

Por, sonte Blero ka thënë se një koment të tillë e ka bërë për shkak që sipas tij, Edona është një rast i veçantë, dhe është frikësuar se mos është ndier keq nga vëmendja e dhënë që në ‘Prime’ të parë.

Ndiqeni përgjigjen e plotë përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.