Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero i tregon Kaderit çka i tha Buci, ajo tronditet (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 11:09

Gjatë darkës pas natës Prime, Blero ka diskutuar me disa banorë rreth asaj që i tha Buci gjatë spektaklit.

Këngëtari i tregoi Kaderit se i tha Bucit “po na shikon vajza ime”, por ky i fundit ia ka kthyer: “nuk më intereson për vajzën tënde”.

Nga kjo deklaratë, Kaderi është tronditur.

Ndiqni videon.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.