Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero i thotë Kader se Alby është inspirimi i tij (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 13:42
Blero

Blero i tha Kaderit se “njeri ma të mirë në këtë shtëpi si Alby, as unë sjam”.

Ai tha se Alby është shembull, dhe se për të është inspirim.

Përveq Bleros fjalë të mira për Albyn pati edhe Besi me Lumbardhin.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme