Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero flet për “ndryshimet” e Blerandos: Ka fillu me e marrë malin (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 22:52

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ është transmetuar një video material, dedikuar Blerandos dhe lojës së tij brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Blero i ka komentuar “ndryshimet” e Blerandos.

“Nëse unë kam debatuar më shumë me Blerandon, për shkak se ai e ka ndryshuar lojën, që është normale, por s’më ka pëlqyer sepse unë e njoh ndryshe, i kam thënë edhe Edonës ‘Blerando ka fillu me e marrë malin’”, ka thënë pos tjerash Blero.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.