Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero, Edonës: Sikur që të kam mbështetur, do të të nxjerr nga shtëpia (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 01:57

Blero dhe Edona kanë pasur një debat të ashpër mes tyre në Big Brother VIP Kosova 2.

Ishte Edona ajo që i tha Bleros se do ta qes jashtë shtëpisë dhe do ta bëjë horë.

“Besën po ta dha se ke me i kapë kuferat vet dhe ke me dalë. Kam me të bë horë, u kry më me ty”, i tha Edona, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, përgjigja e Bleros ishte se “kam me të qitë jashtë, ashtu sikur që të kam mbështetë edhe kam me të qitë”.

Për të parë më shumë detaje rreth përplasjes së Bleros dhe Edonës, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.