Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero, Edonës: Alba nuk guxon as me mendu diçka më shumë për mu (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 19:05
blero
blero

Edona dhe Blero kanë qëndruar bashkë dhe kanë biseduar.

Ata kanë biseduar në lidhje me Albën, përcjell Klankosova.tv.

Blero ka thënë se ajo as nuk guxon me mendu diçka më të.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.