Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero e quan të pavërtetë deklaratën e Lindës (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 22:07
Blero

Në pyetjen e tij të parë Blero u përgjigj shpejt dhe qartë.

Ai u pyet se “a mundet ta vërtetojë të kundërtën e deklaratës që e ka dhënë Linda për të?”.

Për diçka që unë e kam cekur në ‘Prime’ dhe nuk kisha dashur me shku më tutje, unë për vete ju të tjerët vazhdoni, kështu që çfarë do që është në rregull dhe e pranueshme absolutisht që po. Nuk kam asnjë obligim ndaj mendimit që kam thënë për herë të fundit për me shkuar më tutje sepse totalisht e shoh si fallc”, është përgjigjur Blero.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme