Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero drejtuar Lumbardhit: Turp, çfarë përfaqëson ty (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:50

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, pas transmetimit të video materialit të darkës së nominuarve, një përplasje ka ndodhur mes Bleros dhe Lumbardhit.

“Turp, çfarë përfaqëson ti”, i ka thënë Blero, Lumbardhit.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.