Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Señor Blero

NULL NULL
05.05.2015 15:13
Pse shkoi Blero në Meksiko?

Këngëtari i përfolur Blero disa ditë më parë është kthyer nga Parisi, ku ishte shoqëruar nga ish-gruaja e tij Teuta Krasniqi dhe vajza Tara.

Por, si duket Bleros nuk po i rrihet në një vend.

Ai në një postim në Instagram me shënimin: ”Nuk mund të pres…”, ka treguar se destinacioni i radhës është Amerika Jugore.

A do të lobojë Blero për njohjen e Kosovës nga Meksika?

 klankosova.tv

blero muharremi

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.