Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero dhe Edona komentojnë pozicionin e Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:53
Edona dhe Blero
Edona dhe Blero

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Edona kanë rikthyer raportet e mira mes tyre.

Përndryshe ata diskutuan edhe për lojën e Blerandos dhe sjelljet e tij.

Edona tregonte se çfarë ka folur ai me të gjatë ditës, ndërsa Blero është shprehur i habitur nga veprimet e tij.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme