Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero dhe Blerando veçohen nga grupi, hanë e komentojnë daljen e radhës nga shtëpia (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 17:00

Temë diskutimi për Blerandon dhe Bleron janë banorët e nominuar.

Blero tha se publiku duhet të shohë se kush duhet të dalë.

“Nëse nuk dalë të premten njëri prej tyre duhet të dalë, Domeniku, Adri dhe Alba nuk e meritojnë. Publiku e di saktë kënd, ta qesë”, ka thënë Blero.

Kurse, Blerando e përmendi edhe çiftin Ilirjana dhe Adri për të cilin tha se ata e meritojnë të dalin.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.