Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero dhe Blerando planifikojnë të gatuajnë pite (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 16:37
blero
blero

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Blerando kanë folur për ushqime.

Ata kanë planifikuar edhe të gatuajnë pite, përcjell Klankosova.tv.

“Unë kisha pas qejf me pa tripin se si bëhet pitja”, është shprehur Blero.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme