Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero dhe Besi po i japin këshilla Ganiut për alkool (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 02:07

Blero dhe Besi i kanë dhënë këshilla Ganiut në lidhje me konsumimin e alkoolit.

Ishte Blero ai që i tha Ganiut se në mbrëmje mund t’i pijë 2-3 gota alkool, “por, Gani, s’ke nevojë o vëlla”.

“Kur të del prej këtu, sa të duash, por këtu nuk ke nevojë. Në mbrëmje mundesh”, i tha Blero, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Besi i tha Ganiut se duhet ta menaxhojë punën e alkoolit. 

Për të parë më shumë detaje rreth kësaj bisede, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.