Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero dhe Besi debatojnë si kritik të artit, pse sipas tyre nuk janë të mirë filmat në Kosovë? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 17:07
blero
blero

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Blero dhe Besi kanë bërë një bisedë së bashku.

Ata kanë debatuar si dy kritik të artit, përcjell Klankosova.tv.

Por, pse sipas tyre nuk janë të mirë filmat në Kosovë, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme