Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero – banorëve: Ju kam thënë, Blerando është star, po s’keni marrë vesh (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 13:26
Blero

Blero tha se “unë iu kam thënë nga fillimi që Blerando është king këtu”.

Gjithashtu tha se  kam thënë se “Blerando është star, dhe asnjë nuk ka besuar këtu dhe ja ku është sot”.

Ku Iliriana tha se ne nuk e shohim ashtu.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.