Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero: Alby është një nënë e mrekullueshme (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 15:16
Blero

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero, mëngjesin e sotëm ka kërkuar nga publiku që ta suportojnë Albyn.

“E zgjova Albyn, ajo është një super legjend, super mami, super njeri, është një super shembull”, është shprehur Blero.

Por për të dëgjuar të gjitha se çka tha Blero për Albyn, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.