Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero – Albës: Nuk je e sinqertë (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:55

Blero e ka shprehur mendimin e tij për Albën dhe Azemin, si dhe relacionin e tyre.

Ai tha që Alba nuk është e sinqert dhe mendon se ajo ka pëlqim për Azemin.

“Unë mendoj që Alba ka presion por sinqerisht nuk më ka ndodhur të flasë me ty direkt si banore”.

“Mendoj që duhesh të tregosh tamam siç është, mendoj që nuk je e sinqertë”, ka thënë Blero./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme