Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando tregon pse u largua nga Blero: Kur po pin nuk është i njëjti! (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 22:46

Blerando ka folur për shoqërinë e tij më Bleron brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ka thënë se është larguar nga Blero pasi mendon se ka sjellje të ndryshme.

“Largimi nga Blero është vërtetë nuk kam arsye, por se me të kam raport tjetër në mëngjes e tjetër në mbrëmje pasi po pi natën dhe me të nuk po mundem të debatoj në formën e njëjtë”, ka thënë Blerando./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.