Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando thotë se Azemi është aktor, kurse Lumbardhin e etiketon si intrigant (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 18:16
Blerando dhe Lumbardhi
Blerando dhe Lumbardhi

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka dhënë mendimin e tij se si e sheh Azemin dhe Lumbardhin.

E këtë mendim e ndau pikërisht me Lumbardhin.

“Ti je ma inteligjent se Azemi, je ma pak aktor se ai, por Azemi është djalë i mirë”, është shprehur Blerando.

Derisa Azemin e etiketoi me këto fjalë, Lumbardhit i tha se është intrigant.

Por për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.