Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando: Sot është e para herë që e ndjeva veten të mbyllur (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 16:42
blerando

Blerando ka zhvilluar një bisedë bashkë me Bleron dhe Besin.

Ai ka thënë se sot për herë të parë është ndjerë i mbyllur, përcjell Klankosova.tv.

“Sot është e para herë që e ndjeva veten të mbyllur taman”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.