Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando shpirt sportisti, thotë se stërvitet që nga mosha 6-vjeçare (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 16:04
Blerando

Blerando ka treguar se ka filluar të mirret me sport nga mosha gjashtë vjeçare, ku fillimisht ka filluarë me taekwondo.

Lumbardhi i tha se është vërejtur nga lëvizjet e tij që ka ushtruar taekwondo .

Poashtu Blerando tha se e kam  marrë  rrypin e zi në taekwondo.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.