Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando për klipin ku u përmend nga Adri dhe Shqipja: S’kam koment për ta (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:44
blerando

Edhe Blerando ka qenë pjesë e klipit të bisedave mes Adrit dhe Shqipes.

Ai është shprehur se nuk ka koment për ata të dy, përcjell Klankosova.tv.

“Çka flasin këta dy nuk më intereson se fjalë të kota po flasin. S’kam koment për këta të dy”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.