Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando ngatërron emrin e Ilirjanës me Albën, Ylli fillon ta ngacmojë që ka pëlqim për të (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 20:53

Ylli, Vesa, Alba dhe Ilirjana e kanë ngacmuar Blerandon se ky i fundit ka pëlqim për Albën.

Ishte Buci ai që i tha Blerandos se kur do ta pranojë që ai ka pëlqim për Albën.

Ndërsa menjëherë iu përgjigj Alba duke i thënë se “s’ka pëlqim për mua”.

Biseda vazhdoi duke u bërë më interesant kur Blerando ngatërroi emrin e Ilirjanës me atë të Albës.

Për ta parë këtë moment, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.