Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando ndihmon Albyn me lyerjen e flokëve (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 16:25
blerando

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka vendosur që sonte para natës ‘Prime’ t’i lyej flokët.

Por, lyerjen e tyre nuk po e bën vet ajo, përcjell Klankosova.tv.

Blerando është banori që po ia lyen flokët Albyt.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.