Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando ndeshjet me pyetje pikante, merr kritika mbi “personalitetin negativ” (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 01:14

Darka e banorëve të nominuar ka vënë konkurrentët përballë pyetjeve të ndryshme.

“A mendon që arroganca e rritur në javët e fundit, po të bën një personazh negativ?”, ka qenë pyetja tjetër drejtuar Blerandos.

“Qe një kohë goxha të gjatë nuk jam më personi më i dashur në shtëpi. Mendja nuk më është rrit”, ka thënë Blerando.

Por, si reaguan banorët e tjerë? Këtë dhe më shumë detaje, i kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.