Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando: Me ndihmë të Zotit dhe mendje në kokë e shoh vetën fitues! (VIDEO)

NULL NULL
08.12.2023 22:47
Blerando

Moderatori i spektaklit Alaudin Hamiti ia ka bërë një pyetje Blerandos, “dikush të sheh si lojtar të fortë dikush më pak të fortë si e sheh ti vetën në këtë mes?”, ishte pyetja.

Blerando është përgjigjur duke thënë se “me ndihmën e Zotit dhe mendjen në kokë e shoh vetën si fitues”.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.