Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando – Manes: Çfarë këshillash mund të marrim nga dikush që s’e ka fituar Big Brother-in? (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:01

Pas komenteve pikante nga opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, një reagim erdhi edhe nga Blerando.

Në fakt, Blerando nuk i ka pranuar mirë opinionet e Bledit, derisa duke iu drejtuar opinionistit ka thënë se “si të marrim këshilla nga dikush që se ka fituar Big Brother?”.

Për të parë situatën e plotë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.