Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando i fut në “friend zone” Albën dhe dy banore tjera (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 20:59
alba

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando i ka futur në “friend zone” Albën dhe dy banore të tjera.

Ai është shprehur se i ka shoqe edhe Besën dhe Albyn, përcjell Klankosova.tv.

“Unë tri shoqe të ngushta i kam”, është shprehur Blerando.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.