Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando i ashpër me Lumbardhin: Ti një punë e ke në këtë shtëpi, me fol palidhje (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 17:50
lumbardhi
lumbardhi

Një debat i ashpër ka ndodhur mes dy banorëve të Big Brother VIP Kosova , Blerandos dhe Lumbardhit.

Blerando ka qenë ai që në një moment i ka thënë Lumbardhit se flet palidhje, përcjell Klankosova.tv.

“Ti një punë e ke në këtë shtëpi, me fol palidhje, atë je duke e bërë shumë mirë edhe në këtë punë ke shumë sukses”, është shprehur ai.

Për të dëgjuar diskutimin mes tyre, klikoni videon e mëposhtme:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.