Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blerando “harron” fitoren e kapitenit, kujdeset menjëherë për Vesën (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 23:54

Në finalen e sfidës së kapitenit që u zhvillua mes Blerandos dhe Vesës, kjo e fundit e ka lënduar dorën. 

Menjëherë pas sfidës, Blerando veproi si një kapiten i vërtetë duke u kujdesur për Vesën.

Ai i ofroi asaj një qese me akull, në mënyrë që të mos ketë më shumë probleme me dorën.

Për të parë më shumë detaje, klikoni në videon më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.